, 512 686 476

O nas

Nazywam się Anna Sobkowska-Śledź i jestem mamą trójki dzieci. Jako mama, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, co oznacza troska o prawidłowy rozwój dziecka, jego zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego zawsze przywiązuję ogromną wagę do jakości wyrobów oferowanych przez producentów artykułów dziecięcych.

W swoim sklepie postanowiłam zgromadzić wyłącznie sprawdzone, cieszące się renomą, a jednocześnie posiadające optymalną relację pomiędzy jakością a ceną, towary. Są to między innymi: odzież dziecięca od rozmiaru 50 cm do 157 cm, obuwie dziecięce od rozmiaru 17-38, artykuły pielęgnacyjne, materace, pościele, łóżeczka, wózki, foteliki samochodowe, meble oraz zabawki. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty i atesty.

Wyroby znanych i kojarzonych z wysoką jakością firm, których nazwy zamieściliśmy pod naszą ofertą oraz szeroki asortyment to nie jedyne atuty sklepu SMYKI 3. Do innych należą: zapewniająca komfort zakupów duża powierzchnia lokalu, kącik zabaw dla dzieci i kącik dla przyszłej mamy, profesjonalna obsługa, gwarantująca doradztwo i pomoc przy wyborze towaru, toaleta.

Mam nadzieję, że sklep SMYKI 3, który powstał z myślą o dzieciach i ich rodzicach, a zwłaszcza przyszłych mamach, spełni Państwa oczekiwania. Cieszę się, że mogę zapewnić Państwu możliwość dokonania tak szerokiego wachlarza zakupów w jednym miejscu i w miłej atmosferze. Serdecznie zapraszam!

logo_smyki_150

SMYKI 3

ul. Chopina 1D
63-100 Śrem
NIP: 782-134-69-21

tel: 61 28 28 427
e-mail: biuro@smyki3.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zwroty i reklamacje       |       Płatności i dostawa       |       Czas i koszty dostawy       |       Informacje       |       Jak kupować?       |       O nas       |       Kontakt       |       Pomoc